Fakt oprogramowanie

Ksiegowego.pl -- AKTUALNOŚCI

'/1/2/69/2005/'
Attribute Type Value
0 string 42
1 string 4

dochuser 0
vatuser 0

Projekty nowych rozporządzeń Ministra Finansów

drukuj
W Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Finansów zostały opublikowane projekty nowych rozporządzeń w zakresie podatku od towarów i usług.


Serwis dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zamów dostęp na 1 dniowy bezpłatny test.


Zamówienie dostępu

Sprawdź serwis VAT.ksiegowego.pl zamów bezpłatny dostęp na 1 dzień

ZAMAWIAM

Sprawdź promocję dostępu do serwisu VAT.ksiegowego.pl z czasopisem Sposób na VAT

PROMOCJA
 

 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Oct 20 2014 06:21:38
Script start
Timing: Oct 20 2014 06:21:38
Module start 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 20 2014 06:21:38
Missing translation for message in context: 'extension/ezstarrating/datatype' with comment: 'Datatype name'. The untranslated message is: 'Star Rating'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 20 2014 06:21:38
Missing translation for message in context: 'extension/ezstarrating/datatype'. The untranslated message is: '%login_link_startLog in%login_link_end or %create_link_startcreate a user account%create_link_end to rate this page.'
Debug: mlt querytype Oct 20 2014 06:21:38
nid
Debug: mlt query Oct 20 2014 06:21:38
2005
Debug: mlt params Oct 20 2014 06:21:38
array(10) {
  ["SearchOffset"]=>
  int(0)
  ["SearchLimit"]=>
  int(5)
  ["Facet"]=>
  NULL
  ["SortBy"]=>
  NULL
  ["Filter"]=>
  NULL
  ["SearchContentClassID"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    string(7) "article"
  }
  ["SearchSectionID"]=>
  NULL
  ["SearchSubTreeArray"]=>
  NULL
  ["QueryInstallationID"]=>
  NULL
  ["AsObjects"]=>
  bool(true)
}
Debug: ezfeZPSolrQueryBuilder::policyLimitationFilterQuery Oct 20 2014 06:21:38
((meta_installation_id_ms:5ef9321dad0e436ba75768384f177a41 AND (( ( meta_contentclass_id_si:29 OR meta_contentclass_id_si:30 OR meta_contentclass_id_si:32 OR meta_contentclass_id_si:33 OR meta_contentclass_id_si:34 OR meta_contentclass_id_si:42 ) AND ( meta_section_id_si:3 )) OR ( ( meta_contentclass_id_si:28 )) OR ( ( meta_section_id_si:1 OR meta_section_id_si:10 OR meta_section_id_si:11 OR meta_section_id_si:12 OR meta_section_id_si:13 OR meta_section_id_si:14 OR meta_section_id_si:15 OR meta_section_id_si:17 OR meta_section_id_si:18 OR meta_section_id_si:19 OR meta_section_id_si:20 OR meta_section_id_si:21 OR meta_section_id_si:22 OR meta_section_id_si:23 OR meta_section_id_si:24 OR meta_section_id_si:25 OR meta_section_id_si:26 OR meta_section_id_si:27 OR meta_section_id_si:28 OR meta_section_id_si:29 OR meta_section_id_si:30 OR meta_section_id_si:31 OR meta_section_id_si:32 OR meta_section_id_si:33 OR meta_section_id_si:34 OR meta_section_id_si:35 OR meta_section_id_si:36 OR meta_section_id_si:37 OR meta_section_id_si:38 OR meta_section_id_si:39 OR meta_section_id_si:40 OR meta_section_id_si:41 OR meta_section_id_si:42 OR meta_section_id_si:43 OR meta_section_id_si:44 OR meta_section_id_si:45 OR meta_section_id_si:46 OR meta_section_id_si:47 OR meta_section_id_si:48 OR meta_section_id_si:50 OR meta_section_id_si:51 OR meta_section_id_si:52 OR meta_section_id_si:53 OR meta_section_id_si:54 OR meta_section_id_si:55 OR meta_section_id_si:7 OR meta_section_id_si:8 OR meta_section_id_si:9 ))))  ) AND meta_is_invisible_b:false
Warning: eZDebug::accumulatorStop Oct 20 2014 06:21:38
Accumulator 'Search' does not exist, run eZDebug::accumulatorStart first
Debug: MoreLikeThis terms Oct 20 2014 06:21:38
array(10) {
  ["ezf_df_text:rozporzadzić"]=>
  float(1)
  ["ezf_df_text:nowelizacja"]=>
  float(0.7863565)
  ["ezf_df_text:pozysiek"]=>
  float(0.74806577)
  ["ezf_df_text:publiczny"]=>
  float(0.698006)
  ["ezf_df_text:projekty"]=>
  float(0.67543316)
  ["ezf_df_text:rozporzadzen"]=>
  float(0.62872255)
  ["ezf_df_text:zyta"]=>
  float(0.58864766)
  ["ezf_df_text:towarow"]=>
  float(0.54319715)
  ["ezf_df_text:wolontariat"]=>
  float(0.464348)
  ["ezf_df_text:zmieniajacy"]=>
  float(0.459059)
}
Timing: Oct 20 2014 06:21:38
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 20 2014 06:21:38
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 20 2014 06:21:38
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'CJW Newsletter'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 20 2014 06:21:38
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Warning: eZTemplate Oct 20 2014 06:21:38
Operator 'ezservervars' is not registered
Warning: PHP: E_WARNING Oct 20 2014 06:21:38
implode(): Invalid arguments passed in /var/www/vk4.7/var/ezwebin_site/cache/template/compiled/flat_top-1be09b9623614ae6fe4d736b9c5c2fd7.php on line 47
Warning: eZTemplate:def @ extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/menu/flat_top.tpl:14[4] Oct 20 2014 06:21:38
Variable 'y' is already defined.
Timing: Oct 20 2014 06:21:38
Script end

Main resources:

Total runtime0.3187 sec
Peak memory usage19,968.0000 KB
Database Queries76

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0165 2,752.56251,823.9375
Module start 'content' 0.01650.2367 4,576.500011,012.4922
Module end 'content' 0.25320.0654 15,588.99222,185.6094
Script end 0.3186  17,774.6016 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00902.8330320.0003
Check MTime0.00150.4732320.0000
Mysql Total
Database connection0.00020.068410.0002
Mysqli_queries0.068421.4499760.0009
Looping result0.00130.3950750.0000
TS translator
TS init0.00391.221160.0006
TS cache load0.00270.846860.0004
TS context load0.00200.616860.0003
Template Total0.263082.530.0877
Template load0.00912.857330.0030
Template processing0.253979.652730.0846
Template load and register function0.00150.470420.0007
states
state_id_array0.00020.075010.0002
state_identifier_array0.00030.098620.0002
Override
Cache load0.00441.3864230.0002
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00250.780920.0012
Fetch class attribute can translate value0.00050.161620.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.005920.0000
XML
Image XML parsing0.00040.111420.0002
eZ Find
MoreLikeThis0.00000.000000.0000
Query build0.00471.462010.0047
Engine time0.037711.825010.0377
General
dbfile0.00100.3091240.0000
String conversion0.00000.008240.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
9968bb9f8c53dbeda531d31993a98d99_all.cssCSS3extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
extension/ezevent/design/standard/stylesheets/ezevent.css
extension/cjw_newsletter/design/standard/stylesheets/cjw_newsletter.css
extension/ezfind/design/standard/stylesheets/ezfind.css
extension/ezfind/design/standard/stylesheets/ezajax_autocomplete.css
extension/ezstarrating/design/standard/stylesheets/star_rating.css
JS2extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js
b3f8eec3301d8817709d0361d9145a38.jsJS2extension/ezjscore/design/standard/javascript/jquery-1.7.2.min.js
extension/ezjscore/design/standard/lib/yui/2.8.2/build/yuiloader/yuiloader-min.js
ezjscServerFunctionsJs::yui2conf
extension/ezfind/design/standard/javascript/ezajax_autocomplete.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezauthor.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezauthor.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
6content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezsrrating.tpl<No override>extension/ezstarrating/design/standard/templates/content/datatype/view/ezsrrating.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1parts/path.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/path.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 19
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0006 secs