Szukanie zaawansowane

Szukanie wraz z odmianą wyrazów
Wstaw * (gwiazdka) po wpisaniu początku wyrazu
np. podatk*, aby znaleźć podatkami, podatkach itd.

Dokładne dopasowanie
Wpisz wyrażenie w cudzysłowie.
Na przykład: "podatek dochodowy".

Wykluczenie wyrażenia
Wstaw - (minus) przed słowem, które chcesz wykluczyć. Na przykład: "sprzedaż -towar"

Brak wyników

Napięte terminy, niestabilne i niejednoznaczne  przepisy, niezrozumienie ze strony przełożonych, brak wiedzy pracowników z innych działów to codzienność, z którą muszą się mierzyć księgowe. Mówimy zdecydowanie NIE stereotypowi, że księgowa to główna hamulcowa w firmie. Z jednej strony powinna odpowiadać na oczekiwania biznesu, a z drugiej – jest odpowiedzialna za jego finansowe bezpieczeństwo. Wiedząc o tym, że zawód księgowej wymaga oprócz rozległej wiedzy podatkowej wielu kompetencji z różnych dziedzin: samoorganizacji, umiejętności pracy pod presją czasu,  analitycznego myślenia, asertywności, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy portal księgowego Doradca księgowego.pl. Poza sporą dawką podatkowej wiedzy na portalu dla księgowych znajdziesz nieodzowne narzędzia, które utorują Ci drogę do samorozwoju i szybkiego awansu.

Portal dla Księgowych

DoradcaKsięgowego.pl to innowacyjna, a zarazem bardzo prosta w obsłudze platforma księgowych i kadrowych ze szkoleniami online. Stanowi szeroką bazę szkoleń z dziedziny księgowości i kadr poklasyfikowanych w serie tematyczne z zakresu podatku VAT, podatków dochodowych, finansów publicznych i prawa pracy. Wszystkie materiały dostępne na portalu są przygotowane na podstawie najnowszych zmian prawnych i wytycznych organów kontrolnych, a nasi prelegenci to uznani eksperci i wieloletni praktycy. Serwis dla profesjonalnych księgowych zawiera praktyczne szkolenia księgowo-kadrowe, jasne interpretacje przepisów, analizy trudnych przypadków z praktyki księgowego i kadr, stanowiska organów kontrolnych, check-listy, instruktaże wypełniania dokumentacji. Portal dla księgowych powiększa się z miesiąca na miesiąc o nowe szkolenia.

Portal księgowy

Decydując się na portal księgowy DoradcaKsięgowego.pl, nie musisz już śledzić zmian prawnych – uzyskasz w zwięzłej i jasnej formie wytyczne ekspertów, co zmieni się w prawie podatkowym i jak wywiązać się z nowych uregulowań. Portal dla księgowych wyposaży Cię w niezbędne narzędzia, które udoskonalą Twój warsztat pracy: nauczysz się konstruktywnie reagować w sytuacjach długotrwałego stresu, jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu, asertywnie odpierać naciski naruszające etykę zawodu, poznasz sprawdzone techniki negocjacji. Dzięki zdobytym kompetencjom przekonasz szefa do swoich rozwiązań i będziesz mieć realny wpływ na przebieg procesów księgowych w Twojej firmie. Staniesz się rzeczywistym partnerem biznesu.

Odpowiadając na Twoje potrzeby i wiedząc, jak mało masz czasu,  w serwisie dla profesjonalnych księgowych znajdziesz podatkową wiedzę w pigułce w formie podcastów z jasnymi interpretacjami trudnych przypadków księgowych, webinariów z instruktażami wypełniania dokumentacji krok po kroku, warsztatów, podczas których wraz z prowadzącym będziesz  rozwiązywać podatkowe kazusy.

Dzięki unikatowej bazy wiedzy zawartej na portalu księgowego rozwiejesz swoje wszystkie wątpliwości, jak wywiązać się z nowych przepisów, otrzymasz rekomendowane rozwiązania trudnych przypadków księgowych, które stwarzają najwięcej problemów, będziesz wiedzieć, jak rozliczać podatki w przypadku braku unormowań w przepisach, zyskasz dostęp do najnowszych stanowisk Dyrektora KIS, przygotujesz się do e-kontroli na nowych zasadach.

Dużą wartością serwisu dla profesjonalnych księgowych są konsultacje online – będziesz mieć niepowtarzalną możliwość skonsultowania swoich problemów księgowych z podatkowymi ekspertami.

Platforma księgowych i kadrowych to gwarancja jakości: wszyscy prelegenci są znanymi ekspertami i wieloletnimi praktykami,  na portalu księgowym znajdują się szkolenia doradców podatkowych, audytorów, prawników, urzędników skarbowych, głównych księgowych.

Serwis Księgowy

Portal księgowego to:

  • bezpieczeństwo – wyeliminujesz ryzyko narażenia się na surowe sankcje karnoskarbowe,
  • realne wsparcie – na platformie księgowych i kadrowych znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości związane z tematyką księgowo-kadrową,
  • wszyscy eksperci w jednym miejscu – możesz skorzystać z wiedzy wielu ekspertów naraz – portal księgowy zawiera szkolenia doradców podatkowych, audytorów, urzędników skarbowych, prawników, głównych księgowych
  • elastyczność formy szkolenia – masz możliwość szkolenia się z księgowości z zastosowaniem urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu i czasie.