Szukanie zaawansowane

Szukanie wraz z odmianą wyrazów
Wstaw * (gwiazdka) po wpisaniu początku wyrazu
np. podatk*, aby znaleźć podatkami, podatkach itd.

Dokładne dopasowanie
Wpisz wyrażenie w cudzysłowie.
Na przykład: "podatek dochodowy".

Wykluczenie wyrażenia
Wstaw - (minus) przed słowem, które chcesz wykluczyć. Na przykład: "sprzedaż -towar"

Brak wyników
Zobacz, co Cię ominęło podczas ostatniej konferencji!
RETRANSMISJA KONFERENCJI ONLINE
19 września, godz. 11:00
 

Kiedy powstaje import usług i jak go rozliczać?

LUIZA PIEPRZYK

O czym tak naprawdę mówimy, kiedy mówimy o liczeniu, rachowaniu i płaceniu?

prof. JERZY BRALCZYK
 
Goście specjalni:
LUIZA PIEPRZYK
audytor podatkowy, trener, wykładowca
prof. JERZY BRALCZYK
polski językoznawca i gramatyk normatywny, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki.

Miniona Konferencja Podatkowo-Biznesowa zgromadziła świetnych specjalistów. 100% uczestników zadeklarowało, że prelekcje i warsztaty były przydatne i przedstawione w angażujący sposób.

Przekonaj się sam_a, co Cię ominęło – teraz masz okazję zobaczyć aż dwa wykłady naszych niesamowitych prelegentów, Luizy Pieprzyk i prof. Jerzego Bralczyka, bezpłatnie!

Dowiedz się więcej o prelekcjach:

 

Kiedy powstaje import usług i jak go rozliczać – rozwiązania trudnych przypadków

Z wykładu audytora podatkowego Luizy Pieprzyk dowiesz się:

  • Jak ustalić, czy masz do czynienia z importem usług.
  • Co należy sprawdzić przed zawarciem usługi z kontrahentem.
  • Jak należy rozumieć miejsce świadczenia usług według wskazań ustawodawcy.
  • Zyskasz praktyczne instrukcje, jak prawidłowo rozliczać i wykazywać w deklaracjach import usług.

O czym tak naprawdę mówimy, kiedy mówimy o liczeniu, rachowaniu i płaceniu – słowa, ich etymologia i frazeologia jako wyraz stosunku do spraw

Wysłuchaj brawurowego wykładu mistrza słowa, prof. Jerzego Bralczyka, który w porywający sposób przybliża tajniki etymologii i frazeologii słów związanych z finansami. Wskazuje również, jak refleksja nad językiem sprzyja lepszemu postrzeganiu świata i efektywniejszym działaniom.

Wykłady poprowadzili:

LUIZA PIEPRZYK

(PARTNER TAX & DUTY) – audytor podatkowy, trener, wykładowca; specjalista w zakresie podatku od towarów i usług VAT w Polsce i UE; były urzędnik resortu Ministerstwa Finansów

Wieloletni pracownik organów podatkowych (ponad 15 lat) –  specjalista w zakresie podatku od towarów i usług w Polsce i krajach UE, pracujący jako orzecznik, specjalista ds. kontroli handlu wewnątrzwspólnotowego w organach podatkowych, zajmujący się orzecznictwem w zakresie podatku VAT w Polsce i w krajach Unii Europejskiej, realizujący zadania administracji w zakresie kontroli i weryfikacji transakcji wewnątrzwspólnotowych w UE, szkoleniowiec Ministerstwa Finansów. Doświadczony audytor podatkowy, trener pracowników organów kontroli oraz księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów i prawników. Od lat wdraża w podmiotach gospodarczych procedury i politykę bezpieczeństwa podatkowego w zakresie VAT w transakcjach krajowych i zagranicznych w ujęciu podatkowym, logistycznym i handlowym. Twórca indywidualnych procedur podatkowych i projektów dla podmiotów polskich i międzynarodowych, realizujących główne cele przesłanek należytej staranności na każdym etapie działalności podmiotu –od kadry menadżerskiej i zarządu po pozostałe działy/ piony w danej jednostce.

prof. JERZY BRALCZYK

Polski językoznawca i gramatyk normatywny, profesor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki.

Jeden z popularnych autorytetów w dziedzinie języka polskiego. Wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego. Autor wielu słowników i publikacji z zakresu wiedzy o języku, m.in.: „O języku polskiej propagandy politycznej lat siedemdziesiątych", Warszawa 1984, „Język na sprzedaż", Warszawa 1996, „Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka", Warszawa 2001, „O języku polskiej polityki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych", 2004. Prowadził w TVP Polonia popularny program „Mówi się". Został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Zapisy zamykamy za:
countdownmail.com

Ważne informacje na temat szkolenia:

 
  • Rejestracja na transmisję trwa do 19 września do g. 8:00 i jest całkowicie bezpłatna!
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji. Sprawdź także folder SPAM.
  • Wyślemy Tobie także przypomnienie SMSem.
  • Transmisja potrwa ok. 70 minut.
  • Wykłady pochodzą z ostatniego Kongresu Podatkowo-Biznesowego. Rejestrując się na wykład możesz zobaczyć je zupełnie za darmo.
  • Każdy uczestnik transmisji otrzyma atrakcyjną zniżkę na nadchodzące wydarzenie – Konferencję Księgowo-Biznesową 2023.

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. ul. Polska 13, 60-595 Poznań KRS nr 0000037307,
Wydział VIII KRS Poznań, NIP 781-15-51-223 REGON 631046924 Kapitał zakładowy 300 000 zł

Administratorem Twoich danych będzie Forum Media Polska sp. z o.o. ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzali Twoje dane podane w formularzu w celu przesłania materiałów oraz komunikacji handlowej drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na komunikację handlową pisząc na bok@forum-media.pl. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest tutaj.