Szukanie zaawansowane

Szukanie wraz z odmianą wyrazów
Wstaw * (gwiazdka) po wpisaniu początku wyrazu
np. podatk*, aby znaleźć podatkami, podatkach itd.

Dokładne dopasowanie
Wpisz wyrażenie w cudzysłowie.
Na przykład: "podatek dochodowy".

Wykluczenie wyrażenia
Wstaw - (minus) przed słowem, które chcesz wykluczyć. Na przykład: "sprzedaż -towar"

Brak wyników

AKTUALNOŚCI

2 października 2011

Deklaracje dla podatku akcyzowego, od gier oraz informacje o opłacie paliwowej - za wrzesień 2011 przez Internet

168

Podatnicy otrzymują nową możliwość składania deklaracji dla podatku akcyzowego oraz deklaracji dla podatku od gier, a także informacji o opłacie paliwowej przez Internet.

Od 1 października 2011 roku, (począwszy od rozliczenia za miesiąc wrzesień 2011) będzie można składać przez Internet deklaracje: AKC4/AKC-zo wraz załącznikami: AKC4/A, AKC4/B, AKC4/C, AKC4/D, AKC4/E, AKC4/F, AKC4/H, AKC4/I, AKC4/J, AKC4/K, a także POG5 wraz z za łącznikami: POG/A, POG/C i POG/D.

Od 1 stycznia 2012 r. podatnicy otrzymują możliwość elektronicznego składania kolejnych deklaracji (począwszy od rozliczenia za miesiąc styczeń 2012)1. deklaracji podatkowej od nabycia wewnątrzwspólnotowego energii elektrycznej AKC-EN,2. deklaracji w sprawie przedpłaty akcyzy AKC-PA,3. informacji o wyrobach akcyzowych w składzie podatkowym: alkoholu etylowym (INF-A), winie, napojach fermentowanych i wyrobach pośrednich (INF-B), piwie (INF-C), paliwach silnikowych z wyłączeniem gazu (INF-D), wyrobach tytoniowych (INF-F), paliwach opałowych (INF-I), o gazie (INF-J) oraz o olejach smarowych i pozostałych olejach (INF-K),4. deklaracji dla podatku od gier przeznaczonej dla płatników podatku od gier urządzających turniej gry pokera (POG-P),5. deklaracji o wysokości akcyzy pobranej i wpłaconej przez płatnika AKC-P,6. informacji o dopłatach w grach liczbowych, loteriach pieniężnych i grze telebingo (GHD-1),7. informacji w sprawie opłaty paliwowej,8. deklaracji dla podatku od gier POG-4, wraz z załącznikami POG-4/R oraz POG-4/A (przeznaczonej dla podatników prowa...

To co widzisz, to tylko 30% treści...Aby uzyskać dostęp do całości, kup prenumeratę