Szukanie zaawansowane

Szukanie wraz z odmianą wyrazów
Wstaw * (gwiazdka) po wpisaniu początku wyrazu
np. podatk*, aby znaleźć podatkami, podatkach itd.

Dokładne dopasowanie
Wpisz wyrażenie w cudzysłowie.
Na przykład: "podatek dochodowy".

Wykluczenie wyrażenia
Wstaw - (minus) przed słowem, które chcesz wykluczyć. Na przykład: "sprzedaż -towar"

Brak wyników

Gmina nie będzie miała prawa do odliczenia podatku naliczonego od budowy placu zabaw, gdyż inwestycja ta nie będzie miała związku ze sprzedażą opodatkowaną.

Stanowisko Dyrektora Izby Skarbowej w Bydgoszczy w interpretacji indywidualnej z 10 czerwca 2014 roku nr ITPP2/443-473/14/EK

Sytuacja Podatnika

O wydanie indywidualnej interpretacji do organu podatkowego zwróciła się Gmina, która złożyła do Lokalnej Grupy Rybackiej wniosek o dofinansowanie projektu dotyczącego wybudowania ogólnodostępnego placu zabaw wraz z zagospodarowaniem Parku Miejskiego.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Koniecznie przeczytaj artykuł: Elementy placu zabaw a Klasyfikacja Środków Trwałych

W ramach operacji zbudowany zostanie plac zabaw z nawierzchnią piaskową, który sąsiaduje z terenem zielonym - parkiem. Dojście do placu zabaw zapewnione będzie przez bramę w ogrodzeniu od strony drogi. W pasie trawnika od bramy do części parkowej zostaną ułożone płyty ażurowe, betonowe, zbrojone w dwóch pasach, umożliwiających ruch samochodu. Dodatkowo zostanie wymienione ogrodzenie w części sąsiadującej z placem zabaw, przewidziano wymianę ławek w części parkowej. Ponadto wykonana zostanie nawierzchnia sceny betonowej.

Natomiast budowa placu zabaw będzie polegała na zamontowaniu sześciu nowych urządzeń zabawowych, takich jak: zestaw sprawnościowy, huśtawka podwójna drewniana z bezpiecznym siedziskami dla małych dzieci i drugim - dla starszych, bujak na sprężynie, most ruchomy, karuzela tarczowa, balans a także zamontowaniu koszy na śmieci oraz drewnianych ławek na metalowym stelażu. Na terenie placu zabaw umieszczona zostanie w widocznym miejscu tablica z regulaminem.

Po wykonaniu inwestycji Gmina będzie real...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz cyfrowych wydań magazynu
  • Dostęp online do aktualnych i archiwalnych wydań czasopisma oraz dostęp do dodatkowych materiałów
  • Nielimitowane konsultacje
  • ...i wiele więcej!

Jeśli jesteś Prenumeratorem, zaloguj się, aby przeczytać artykuł w całości.