Szukanie zaawansowane

Szukanie wraz z odmianą wyrazów
Wstaw * (gwiazdka) po wpisaniu początku wyrazu
np. podatk*, aby znaleźć podatkami, podatkach itd.

Dokładne dopasowanie
Wpisz wyrażenie w cudzysłowie.
Na przykład: "podatek dochodowy".

Wykluczenie wyrażenia
Wstaw - (minus) przed słowem, które chcesz wykluczyć. Na przykład: "sprzedaż -towar"

Brak wyników

Gmina nie ma prawa do odliczenia podatku VAT w związku z realizacją projektu inwestycyjnego polegającego na budowie platformy internetowej z zakresu gospodarki przestrzennej, ponieważ zakupy towarów i usług nie będą wykorzystywane do czynności opodatkowanych stawkami VAT.

Stanowisko Dyrektora Izby Skarbowej w Łodzi w interpretacji indywidualnej z 2 kwietnia 2014 roku nr IPTPP1/443-119/14-2/IG.

Sytuacja Podatnika

O wydanie indywidualnej interpretacji do organu podatkowego zwróciła się Gmina, która realizuje zadanie inwestycyjne finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest stworzenie systemu umożliwiającego gromadzenie danych przestrzennych oraz opisowych z obszaru Województwa, ich wyszukiwanie, przetwarzanie, przeglądanie, pobieranie, analizowanie, a także uruchomienie usług danych przestrzennych świadczonych drogą elektroniczną. Działanie systemu poprzez internatowe portale mapowe zakłada łatwy dostęp dla mieszkańców i podmiotów zewnętrznych do informacji na temat planowanego zagospodarowania terenu, struktury działek ewidencyjnych, bliskości usług, terenów inwestycyjnych. Serwisy map interaktywnych będą nośnikami informacji z wielu dziedzin: geodezyjnej, planowania przestrzennego, inwestycji miejskich, pozwoleń na budowę, ochrony środowiska.

W związku z tym, w Gminie powstanie stanowisko komputerowe, tj. stacja robocza, drukarka, ploter oraz serwer wraz z oprzyrządowaniem, z oprogramowaniem aplikacyjnym GIS, zawierające moduły tematyczne i stację graficzną. Projekt zapewnia też usługę wdrożenia systemu SIPW. Faktury związane z re...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz cyfrowych wydań magazynu
  • Dostęp online do aktualnych i archiwalnych wydań czasopisma oraz dostęp do dodatkowych materiałów
  • Nielimitowane konsultacje
  • ...i wiele więcej!

Jeśli jesteś Prenumeratorem, zaloguj się, aby przeczytać artykuł w całości.